Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript!
Svařované sítě a pletiva - perfolinea.cz

DRÁTĚNÝ PROGRAM

SVAŘOVANÉ SÍTĚ

Svařované sítě PERFO LINEA jsou vhodné pro ohrazování objektů a provozoven, průmyslových ploch, stavenišť, farem, výběhů, obor, voliér, sadů, zahrad anebo jako provizorní oplocení. Vyrábějí se na principu odporového svařování v různých variantách roztečí otvorů a průměru drátu.


Zobrazit produkty na e-shopu >

Velikost oka

20 x 20 mm

25 x 25 mm

30 x 30 mm

40 x 40 mm

50  x 50 mm

a násobky základních ok

Průměr drátu

Od 2 mm do 5 mm

Maximální šířka

700 mm pro oko 20 x 20 mm

800 mm pro oko 25 x 25 mm

1000 mm pro oko 30 x 30 mm

1500 mm pro oko 40 x 40 a 50 x 50 mm

Žebérková a lisovaná pletiva

Žebérková a lisovaná pletiva PERFO LINEA jsou ideálním řešením pro ohrazovani objektů a provozoven, průmyslových ploch, stavenišť, farem, výběhů, obor, voliér, sadů, zahrad, záhonů a nebo jako provizorní oplocení či zátaras.

Žebérkové pletivo


Nejmenší velikost oka

od 10x10 do 200x200mm

Průměr drátu

od 1,6 do 5 mm

Maximální rozměr

2000 x 4000 mmLisované pletivo


Nejmenší velikost oka

od 10x10 do 200x200mm

Průměr drátu

od 1,8 do 5 mm

Maximální rozměr

2000 x 4000 mm

Jednostranně lisované pletivo


Nejmenší velikost oka

od 8x8 do 200x200 mm

Průměr drátu

od 2,8 do 12 mm

Maximální rozměr

2000 x 4000 mm

Vzorky

Zajímá vás, jak vypadají perforované materiály naživo? Chcete zjistit, jaké jsou mezi nimi rozdíly? Potřebujete se poradit, který materiál se hodí pro využití ve vašem projektu?

Stáhněte si náš produktový katalog, vyžádejte si vzorky materiálů, nebo si vše přijďte osobně prohlédnout na některé z našich prodejních míst. 

Poradenství

Jak správně vybrat perforovaný materiál? A na co se při výběru zaměřit?

Kladete si podobné otázky? Při výběru jsme pomohli již celé řadě našich zákazníků. I vám rádi zodpovíme všechny otázky, které vás v souvislosti s výběrem perforovaných materiálů napadají. Neváhejte se s námi poradit a na cokoliv se zeptat. Provedeme vás všemi kroky při výběru materiálů i při realizaci projektů. 

Informovat o dostupnosti materiálů se můžete přímo u našich obchodních zástupců.

Zakázková výroba

Zaujaly vás naše produkty, ale potřebujete je přizpůsobit potřebám svého projektu?

Vyberte si rozměry, materiál nebo barvu povrchu a my vámi vybraný perforovaný materiál rádi na míru zhotovíme. Máme k dispozici velké množství výrobních nástrojů, díky kterým se dokážeme pohotově přizpůsobit všem vašim požadavkům. Pokud Vám nebude vyhovovat žádný z našich výrobních nástrojů, vyrobíme v naší nástrojárně nový odpovídající Vašim požadavkům.

Kontakty

Potřebujete poradit?
Napadla vás otázka, na kterou jste na našem webu nenalezli odpověď?
Máte zájem o některý z našich produktů?

Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 7 do 16 hodin.

Nastavení cookies

Our company and our partners store or access information on devices, such as cookies, and process personal data such as unique identifiers and standard information that the device sends for the purposes described below. You can give your consent to the above processing by clicking on the "Accept all" button. Or you can refuse to provide it and change your preferences by clicking the "Manage settings" button. Your preferences will only apply to this website. We do not need your consent for some forms of processing your personal data. You can change your preferences at any time by returning to this page or visiting our privacy policy.